co je horší než chlap s rýmečkou? chlapi dva! / what's worse than man with cold? two men!

11:15

nemoc může být někdy i příjemná, pokud máte volno a venku je hnusně, že by psa nevyhnal.   tento víkend byl snad nejteplejší víkend v historii a venku to vypadalo na dostaveníčko se švagrem slunečníkem z bijáku večernice.

takže představte si, že venku svítí tak, že vás oči řežou jak cedulky ze zary a vy musíte být zavření doma.   každej kdo si dělá bžundu z toho jak chlapi trpí při rýmě, by si cvrnknul, kdyby viděl tohle x2.   sotva vstanu, dostanu půlhodinový záchvat kašle a dobrou další půlhodinu ho předstíram.   "dobrá, tak si ten čaj uvařím sám." - říkám si spíš pro sebe.   s tomášem to ani nehne.

v předtuše, že to nebude jen tak snadný boj, jsem už v pátek zašel do holešovické tržnice a nakoupil zeleniny, že by si s tím česká odnož greenpeace vystačila na měsíc.   nasadili jsme smoothie se špenátem, klíčeným mungem, řepou, kiwi, jablkem...no a samozřejmě vývary, že jo!   bez kostky samosebou!   a taky haloumi burger se zeleninovýma hranolkama!   bulka, ale není domácí.   Co už, prostřeno asi nevyhraju.   za poslechu wild palms jsme se pustili do vyklizení šatny.   tomáš neustále brblal ať vypnu ty kytarovky a neustále tam strkal iamamiwhoami, kterou jsem mu dal na narozky.   jen na objasněnou iamamiwhoami je u nás pečená, vařená a já už teď přemýšlím, jaký mu dám příští rok dárek.   co by asi říkal na vinyl wild palms?


well, illness can be sometimes even nice when you are at home and stay in bed whole day.   there is another condition the weather needs to be rainy.   when the weather outside looks like ricki martin's smile an illness it's the worst thing can happen to you.

so imagine sun is shining so bright that it cuts to your eyes like zara labels to your neck and you have to stay at home.   everybody who is making joke from men with cold would pee yourself if saw us.   right after i woke up got half hour coughing attack and another half hour i just pretended.   tomas ignored my coughing.   "all right, i will make a tea." - i said rafther for myself.

in anticipation it's not goona be easy fight i bought on friday so many vegetables i could feed local branch office of greenpeace for a month.   we were making smoothies from beetroot, spinach, kiwi, apple, mung bean sprouts,...and strong vegetable stocks of course!   homemade without cube, duh!?   aaand haloumi burger with vegetable fries!   no homemade bun this time.   so what?   i won't win come dine with me, haha.   i listened to wild plams while made my closet and threw old clothes.   tomas was mumbling all the time he doesn't want to listen guitar bands.   so i had to listen vinyl iamamiwhoami which i gave him to this weeks birthday.   we listend to it on and on and on.   so i started already think what to buy for his next birthday.   what he would says for wild palms record?


tomáš a pavel.


You Might Also Like

2 komentářů

 1. iamamiwhoami by už konečně mohla vyrazit na nějakou tour nebo něco, chci ji vidět za každou cenu!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. není nic, co bych si přál víc, než být na jejich koncertě! spíš to ale vypadá, že pokud je budeme chtít vidět, tak nás čeká daleká cesta na sever... :)

   tomáš.

   Vymazat