otevření cos. / cos opening.

11:36
ve čtvrtek 4/2 jsme se zúčastnili velké události pro milovníky módy a to večírku k openingu značky cos.   pro širokou veřejnost pak butik otevřel den poté.   obchod se nachází na prestižní adrese pařížská v praze a jedná se o vůbec první obchod této značky v česku.   cos spadá pod módní řetězec h&m a vyznačuje se kvalitním, nadčasovým a minimalistickým oblečením.   zajímavé taky je, že pro své oblečení nehledají inspiraci na přehlídkových molech jako spíš v designu a umění.   přesto, že se obchod nachází na pařížské, ceny nejsou nijak přehnané.   ceny jsou podobné jako u designérských kolekcí dceřiného h&m.

obchod se rozkládá na dvou patrech a najdete zde dámské a pánské oddělení.   hned při vstupu vás okouzlí nádherné oblé schodiště a sám obchod je pak vybaven krásným jednoduchým nábytkem.   minimalistický nábytek je od naší oblíbeného dánského studia hay.   velmi sympatický je fakt, že se butik v každé zemi snaží použít i lokální designérské kousky.   v praze je to sklářské studio dechem, od které najdete v interiéru několik váz.


/


on thursday 4/2 we participated significant event for all fashion victims - opening of fashion brand cos.   for the general public, then boutique opened day after.   the store is located at prestige address pařížská street in prague and its a very first store in czech republic.   cos is a part of fashion group hennes&mauritz.   the brand is characterized by quality, timeless and minimalistic clothes.   they are not looking for inspiration in fashion catwalks but in design and art.   though the store is located at pařížská street beside very expensive brands the prices are not that high.   for the clothes you will pay similiar amount as for designers collections of daughter company h&m.

on two floors you find woman and also man departement.   right after entry you will be amazed by beautiful round staircase.   the interior features nice simple furniture by our favourite danish design studio hay.   we really appriciate the brand wants to use local designers in every country also.   in prague you can find several vases by design glass studio dechem.


tomáš a pavel.

You Might Also Like

0 komentářů