ty malé detaily. / all the small details.

9:30









v životě máme drobné činnosti, které nás dělají šťastnějšimi a svět o něco vlídnějším.   takovou činností může být třeba čtení knížky po cestě do práce, ranní káva, běh, večeře s přáteli, blbnutí se psem v parku,...   člověk si zkrátka musí najít něco, aby z toho všeho stresu kolem neskočil z okna.   stejně tak by jste měli, jako svůj život, zahrnout váš byt maličkostmi a detaily, které vás potěší.   suvenýry z cest, květiny, čajový servis po babičce, foťák po strejdovi, retro žárovka - to je několik věcí, které náš byt dělají domovem.   to je důvod, proč se tak rádi vracíme k nám domů.

od své plnoletosti jsme žili, tenkrát ještě každý zvlášť, v různých městech, různých bytech, s různými spolubydlícími či příteli, vybaveni jen nejnutnějším nábytek.   člověk toho začne mít po pár letech dost a jak stárne, tak začne toužit po něčem víc než jen po hozené matraci na zemi a štendrem plného oblečení.   prozatím žijeme s tomášem v pronajatém bytě, ale to nám nebrání si ho zařídit po svém a už teď se těšíme až budeme zařizovat ten vlastní.

/

we all have some small activities which make us happier and the world outside make more kind.   it can be reading book while you go to work, morning coffee, running, dinner with your friends, fooling around with your dog in a park,...   everybody just needs to find something which doesn't make him want to jump from the first window.   so many things to do so many duties.   we are surrounded by stress.   that's the reason why you should fill up your apartment with a small things and details which make you feel happy and comfortable.   souvenirs from travels, flowers, inherited tea set after grandma, camera after uncle, retro bulb - these are some of the things which our apartment make home and the reason we like the coming back.

since our majority (eighteen) we lived in different apartments, citities, with different roommates or boyfriends always having only necessary equipment.   after all these years man starts to be tired and desires for something more than just a tossed mattress on the floor and a clothes rack.   For now, me and tomáš live in rent apartment but it doesn't change anything.   we decided to don't think for moving one day and arrange it as it would be ours forever.   god!   we can't wait to have our own.


tomáš a pavel.

You Might Also Like

0 komentářů