silvestr. / new year´s eve celebration.

9:20

tomáš ani já nejsme zrovna "silvestrovské" typy.   popravdě, příprava nás baví víc, než samotná párty, kterých je přes rok dost i tak.   obvykle se z toho všeho humbuku okolo zřídím ještě před půlnocí a v jednu skončím v posteli.
rozhodli jsme se, že letošek bude jiný.    letos, to bude poklidný večer se dvěma kamarády, nic okázalého - nakoupili jsme kvalitní alkohol, připravili občerstvení a objednali pizzu.   poklidný večer může začít...bohužel, jak už to tak bývá, s rostoucí hladinou alkoholu a volume na přehrávači, se i plány mění.    těsně před půlnocí jsme se tedy zastavili v karlínském rádiu Expres.   další kamarádi, moderátoři co máme rádi, alkohol zdarma, super atmosféra...   co víc si přát?
po dalších dvou zastávkách a několika setkání s dalšími kamarády, končíme po 10. hodině ranní vyčerpaní v posteli.   poklidný Silvestr?   příště už určitě!   fakt!

a málem jsme zapomněli...štastný nový rok!

/

neither tomáš nor i like new year´s eve.   we don´t like to celebrate just because we have to or just because we should.   usually i start to drink soon and end in my bed at 1 a.m.
we made a desition it´s gonna be different this year.   nothing huge, just two of our close friends.  we bought good alcohol, prepared some snacks and ordered pizza.   the calm event could start...   unfortunately the plan was changing as we were drinking.   the alcohol and the music were stronger than us.   before midnight we decided go to radio Expres and celebrate midnight there.   we just stopped by there.   more friends, our favorite anchorman, free alcohol, great atmosphere...   what more you can wish?
after two more stops/clubs, we met even more friends.   after 10 a.m. we ended up sleeping in our bed totally exhausted.   calm evening?   next year for sure!   really!

oh and we almost forgot...happy new year, guys!


tomáš a pavel.

You Might Also Like

0 komentářů