káva. / coffee.

10:23


protože chceme na našich stránkách ukazovat nejen hezké podniky, ale vše co je nám blízké, nafotili jsme tuhle fotosérii.   vždyť co je hezčího na ránu, než ta chvilka strávená v teple domova s šálkem kávy?
zazvoní otravný budík, s mrčením ho zaklapnete, ještě chvilku si užíváte zachumlaní v peřinách.   pomyšlení, že musíte vstát, vyhrabat se z teplého objetí vašich peřin a vašeho přítele a zase někam jít vás deptá.   každé ráno se sám sebe ptám a nechápu, jak může být někdo tak krutý a chce mě z tohoto pohodlí, tak vytrhnout.   jediný světlý okamžik na ránu a vstávání, je pro mě právě rituál pití kávy.   to lupnutí, kdy bublající voda vypne rychlovarnou konvici, vůně čerstvě namleté kávy, zírání z okna na vycházející slunce a lidi venčící psy,...poslední chvíle, které vás dělí od opuštění domova a vydat se vstříc dalším povinnostem.

/

we don´t want to show only places we like on our pages.   we would like to show also moments we enjoy and everything we love.   that´s why we shoot this serie.   the last moments spent in our cozy home with cup of coffee - what can be better?
alarm is ringing, you are all sleepy and annoyed, switch off the alarm, enjoy last minutes in your warm bedding.   just thinking you have to wake up and left warm hug of your boyfriend is killing you.   every morning is the same, im asking myself how can be somebody so cruel and wants me to tear out.   only bright moment on getting up is my ritual of preparing and drinking coffee.
when bubbling, boiling water switch off kettle, smell of freshly grind coffee, staring from the window on rising sun and people walking dogs,...   these moments divide us from lazy morning and duties.tomáš a pavel.


You Might Also Like

5 komentářů

 1. Já vím, že jsem "barbar", ale prosila bych jednu s cukrem s mlíkem :o).... krásné fotky ..... Marki

  OdpovědětVymazat
 2. PS: Moc krásný blog .... už vás mám ve svých "oblíbených" !!!!!

  OdpovědětVymazat
 3. Ach, přála bych si mít ráno více času na všechny aktivity jako je třeba pití dobré kávy nebo užívání si dobré snídaně. Jenže to bych musela vstávat hodně, hodně brzy a to se mi nechce. Zvlášť teď v zimě. Takže můžu jenom závidět a sledovat váš blog. Je to tu fakt super (:
  Bludiččino

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. vše jde, když se chce! :) a na vychutnání si okamžiků, které máme rádi, je čas vždy! zkus to taky.
   tomáš a pavel.

   Vymazat