hotel city.city ostrava / hotel city.city ostrava

9:32

nikdy v životě bych nepomyslel na to, že si v ostravě najdu místo, kde se budu rád vracet.   a hle, je to tady.   krásný, designový a hlavně útulný hotel v centru ostravy- hotel CITY|CITY.

/

i would never believe i find a place in ostrava where i always like to coming back.   and here it is.   beautifully designed, cozy hotel in the center of ostrava - hotel CITY|CITY.

hotel se nachází kousek od hlavního nádraží (1 tramvajová zastávka) - viz mapa.   když k hotelu přicházíte, vidíte už z venku loft restaurant, který k hotelu patří.   když vstoupíte do hotelu, ze všeho nejdřív vás uchvátí recepce - krásný recepční pult z masivu s dominantní, ostře žlutou lampou.   nic víc, nic míň.   v jednoduchosti je krása.   

co se týká samotných pokojů, už jsem si pár prošel/prospal.   všechny jsou si velmi podobné.  pohodlné vysoké postele s bílým povlečením a příjemným plédem, šedým kobercem, malým stolem z masivního dřeva (viz recepce), dvěma židlema, televizí, konvicí s nádobím, balenou vodou, kávou, 3 druhy čaje a v neposlední řadě nádhernou koupelnou.   koupelnu mám obzvlášť rád, už jen kvůli podlaze.

zvláštností tohoto hotelu jsou snídaně.   při převzetí pokojového klíče na recepci si vyplníte snídaňový papír.   zaškrtnete v kolik chcete snídani přinést na pokoj a jakou snídani chcete.   na výběr máte ze 4 snídaní.   já si vždy vybírám toast se sýrem, rajčetem a salátem, čerstvé ovoce, bebe dobré ráno a pomerančový džus.   jak už jsem psal, snídani vám přinesou na pokoj v dobu, jakou si sami určíte.   v danou dobu vám zaklepou na dveře a snídani vám nechají na stoličce přede dveřmi pokoje.   mně osobně tenhle způsob snídaní vyhovuje.   jídlo si vychutnáte v soukromí pokoje a co nesníte, vezmete si s sebou.

/

the hotel is just one stop from main station - see map.   the first thing you will see from the outside when you arrive is a nice loft restaurant.   when you enter the lobby you will be amazed by beautiful reception desk from solid wood and dominant bright yellow design lamp.   nothing more, nothing less.   the beauty is in simplicity.as far as the equipment i've stayed in more than just a couple of hotel rooms.   they are more or less the same - cozy high beds with white bed linen and soft grey plaid, grey carpet, small solid wooden table, two chairs, tv, kettle and dishes, bottled water, coffee, three kinds of tea, and last but not least - amazing bathroom.   i find the bathroom as the most attractive from the hotel room because of the splendid floor.the pecualirity of this hotel are the breakfasts.   when you get the key from your room you will get also breakfast form where you fill what you would like to eat and time.   you can choose from four breakfast menu.   i always choose toast with cheese, tomato and salad, fresh fruit, cereal cookies and orange juice.   as i already mentioned they will bring you the breakfast to your room.   they just knock on the door and leave the tray on the chair in front of the door.   i prefer this kind of breakfast as you can enjoy the meal in privacy of your room.   you can take your time and save the leftovers for later.

tomáš a pavel.

You Might Also Like

5 komentářů

 1. Páni, chodím kolem něj dost často a nikdy by mě nenapadlo, že je uvnitř takhle kráááásný !!!! Marki

  OdpovědětVymazat
 2. pokud bys měla někdy možnost, určitě stojí za to! :) anebo zkus loft restaurant, tam jsem sice ještě nebyl, ale věřím, že jídlo bude skvělé!
  tomáš a pavel

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kluci, až vyzkouším, dám vám vědět .... Marki

   Vymazat
 3. dobrý den ze city.city, pánové..
  velmi osobní a velmi zábavné.. a milé..
  děkujeme
  mohu dát vaše fotky na web?

  inspiraci do dalších dní přeji
  daniela/ designér ( a majitel:))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. krásný dobrý večer, paní Danielo,

   jsme moc rádi, že se Vám naše fotky líbí. budeme rádi za jakoukoliv propagaci naší práce, takže fotky na Váš web dát můžete. moc nás to těší.

   přejeme krásný zbytek dne.

   tomáš a pavel.

   Vymazat