havlíkova přírodní apotéka. / czech natural cosmetics.

11:34


znáte takové ty články, kde doporučují co komu koupit na vánoce?   tak přesně tyhle nemám rád.   jsou většinou plné neužitečných, neoriginálních věcí od sponzorů.   před vánoci jsem na jeden takový natrefil a navzdory mým předsudkům si ho přečetl.   poprvé jsem našel věci, které by se mohly líbit mým blízkým a mezi nimi i tuhle českou přírodní kosmetiku.

zašel jsem do jedné pražské pobočky a hned nakoupil několik produktů.   prodavač v obchodě byl natolik výřečný, že mě v okamžiku přesvědčil, že "havlíkův přírodní zázrak" je snad úplně na všechno a vyléčil by snad i na smrt umírajícího.   prodavač mě naprosto odzbrojil, když si krém dal na ruku a snědl ho s tím, že obsahuje jen přírodní suroviny jako je rakytník, med nebo makový a makadamiový olej.   koupil jsem tedy hned dvě balení a dal je tomovi a mámě.   tom, který je atopik si ho nemůže vynachválit.   proto jsme taky rádi, že jsme měli příležitost nafotit pro tuto kosmetiku několik fotek.   není nad to fotit produkt, který jste si sami vyzkoušeli a máte s ním zkušenosti.   a co vy, vyzkoušeli jste už nějaký jejich produkt?

/

do you know the articles where they recommend what to buy for christmas?   exactly these articles i hate.   most of the "tips" are totally useless and full of product placement.   i found one of these before christmas and despite of my meaning to them i read it.   for the first time i found some good tips which actually my relative could really like.   when i read about this czech natural cosmetics i decided to try it.

i went to one of their prague´s shop and bought few products.   the sales assistant was so well-spoken i bought two of their "havlik´s natural miracle" immediately and some other products.   he told me so many positive things about the product he would even makes me believe it can cure dying man.   the sales assistant even ate the cream as a prove its natural which totally amazed me.   i gave one package to my mum and another to tomáš.   tomáš has atopic eczema and absolutely loves the cream.   that´s why we are so pleased we could took some photos for them.   what can be better than work with somebody who trust and believe in what they do?   did you already tried some of their products?


tomáš a pavel.

You Might Also Like

4 komentářů

 1. Krásné fotky :) Já miluji jejich pleťový krém a ranní čistící masku!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. my zatím vyzkoušeli 4 produkty a určitě plánujeme víc!
   tomáš a pavel.

   Vymazat
 2. Chválim nádherné fotografie! A ako green beauty lover (a blogger) mám najvyšší čas konečne niečo z Havlíkovej apotéky vyskúšať :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. děkujeme! jsme rádi, že se fotky líbí. vyzkoušej a dej vědět, jak si byla spokojená :)
   tomáš a pavel.

   Vymazat